Rusza akcelerator

Blisko 300 000 złotych dofinansowania otrzyma nasze stowarzyszenie z Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich

To dla naszego stowarzyszenia prawdziwe paliwo rakietowe. Dzięki środkom zostanie zakupione nowoczesne oprogramowanie i sprzęt elektroniczny. Ponadto członkowie wezmą udział w specjalistycznych szkoleniach. Te działania mają sprawdzić, że wiele działań administracyjnych będzie szybszych i tańszych.

Dodatkowo planowany jest rozwój działalności statutowej. Wdrożymy innowacyjne działanie w zakresie partycypacji obywatelskiej w dwóch wybranych gminach powiatu nowosolskiego.

Nad projektem pracował sztab ekspertów z różnych dziedzin. Nasz projekt znalazł się w gronie najlepszych w kraju. Cieszymy się, bo to oznacza, że nasze starania zostały docenione.

Projekt „Akcelerator rozwoju Europejskiego Centrum Innowacji” otrzymał  dofinansowanie ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Programu Rozwoju Organizacji Obywatelski. Wniosek zajął 49 miejsce na liście rankingowej.

logotyp_wwww