Oferta dla NGO

Dwoisz się i troisz by przygotować wniosek aplikacyjny? Obce są Ci tajniki aplikowania o fundusze na działalność pozarządową? Przeraża Cię wizja konkurowania z setkami organizacji? Skorzystaj z naszego wsparcia.

Co oferujemy?

Służymy wsparciem na etapie przygotowania projektu, w tym wniosku o dofinansowanie i załączników.

Pomagamy dobrać optymalne źródło finansowania planowanego przedsięwzięcia. Nasi eksperci dysponują wieloletnim doświadczeniem w pisaniu i rozliczaniu projektów.

Pomagamy przeprowadzić badania i diagnozy lokalne. W ten sposób unikniesz pisania projektów „zza biurka” i poznasz nowoczesny warsztat pracy.

Podpowiemy co zrobić by zmaksymalizować szansę na zwycięstwo w konkursie.

Ułatwimy Ci budowanie partnerstwa lokalnego, tak by Twój projekt angażował jak najwięcej podmiotów mogących przyczynić się nie tylko do powodzenia twojego przedsięwzięcia, ale i racjonalizacji wydatków.

Jeśli masz zespół współpracowników przygotujemy specjalne zamknięte szkolenie dedykowane do nich.

Jak nawiązać współpracę?
Zadzwoń do nas. Przyjedziemy i omówimy zakres współpracy. Ustalenia spiszemy w formie umowy. Przydzielimy Ci indywidualnego konsultanta.

Kontakt
tel. 606 918 480
e-mail: stowarzyszenie.eci@gmail.com

Pamiętaj! Korzystając z naszych usług wspierasz organizację pozarządową, która przeznacza zyski na cele statutowe związane z budową społeczeństwa obywatelskiego w Polsce.